Mikulášsky turnaj v malom futbale Mš o „Pohár riaditeľky CVČ“:

Mikulášsky turnaj v malom futbale Mš o „Pohár riaditeľky CVČ“:

03.12.2019

Dňa 3. decembra 2019 CVČ Trend Detva organizovalo na Základnej škole Obrancov mieru Detva Mikulášsky turnaj v malom futbale detí materských škôl mesta Detva. Turnaja sa zúčastnili tri materské školy nášho mesta : Mš námestie SNP Detva, Mš M.R.Štrfánika Detva a Mš A. Bernoláka Detva.

To, že tento masový šport má veľkú popularitu nielen u dospelých, mládeže , ale aj u najmenších detí nebolo najmenších pochýb. Vidieť radosť v očiach našich malých kamarátov bol ten najkrajší pocit. Keďže sa turnaj volal „Mikulášsky“ a zároveň o Pohár riaditeľky CVČ nemohli chýbať odmeny pre víťazov, ale aj pre všetky deti, ktoré sa ho zúčastnili. Víťaz si odniesol putovný pohár riaditeľky CVČ a všetky deti získali medaile, diplomy a balíčky samozrejme od Mikuláša.

Keďže sa turnaj všetkým deťom, ale aj pani učiteľkám, ktoré boli tento krát aj v pozícii tréneriek veľmi páčil, určite v ňom budeme pokračovať aj v budúcnosti.

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať vedeniu Základnej školy na ulici Obrancov mieru Detva Mgr. Jánovi Gabľasovi za poskytnutie telocvične, pani učiteľkám Mš za skvelú prípravu malých futbalistov na turnaj a tešíme sa o rok na ďalší ročník.

Tu sú výsledky :

1. miesto Mš A. Bernoláka Detva – 4b

2. miesto Mš M.R.Štefánika Detva – 2b

3. miesto Mš námestie SNP Detva – 0b

Text a foto: Mgr. Yveta Unterfrancová – riaditeľka CVČ Trend Detva


1-2, 3 -1, 2 -3


1. zápas : Mš Nám. SNP – Mš M. R. Štefánika

2. zápas : Mš Bernoláka – Mš Nám. SNP

3. zápas : Mš M. R. Štefánika – Mš Bernoláka