Koncert pre mladých v KC AS Detva

Fotogaléria ..


KONCERT PRE MLADÝCH 17.3.2010 v KC AS DETVA, organizoval ho Klub animátorov a dobrovoľníkov v spolupráci s CVČ Trend Detva.

Sobotňajší večer patril v Detve milovníkom hudby, ktorí sa stretli na Koncerte pre mladých.
Mladým ľuďom z celého Podpoľania sa ako prvá predstavila domáca kapela Pekný omyl, ktorá navodila tú správnu atmosféru pred vystúpením punkovej legendy z Dúbrav. Chalani z Minimálnej trvanlivosti to rozbehli, ako sa patrí. “Nová“ technika a elektrika v Dome kultúry však zapričinili problém, ktorý bolo nutné pár minút riešiť.
Po nakopnutí techniky sa sála naplnila na maximum a moderátor a organizátor večera Jozef Pavlov privítal hlavného hosťa – prešovskú kapelu Helenine oči. To, čo sa dialo pod pódiom počas hodinky hrania Heleniných očí, Detva dávno nezažila. Neskutočná zábava, potlesk, záverečný standing ovation.
Po vydarenej koncertnej časti nasledovala diskotéka pre tých, ktorí ešte stále nemali dosť. “Na začiatku som mal určité obavy, pretože detvianske publikum je niekedy nevyspytateľné. Všetko, vrátane nízkeho vstupného, však bolo nastavené tak, aby bola akcia divácky úspešná. Kapely podali parádne výkony a keď hrali Helenine oči, cítil som sa vďaka super atmosfére ako na veľkom letnom festivale. Mrzí ma technika, ktorá pre elektriku na chvíľu zlyhala, ale všetka česť zvukárom, že to rýchlo nakopli. Ešte raz chcem vysloviť veľkú vďaku spoluorganizátorom, sponzorom a hlavne ľuďom, ktorí akciu podporili svojou prítomnosťou. Už teraz dávam sľub, že o rok bude ďalší ročník,“

Fotogaléria